Redakcja serwisu przekazała pierwszych 100 zaproszeń do programu certyfikacji „Przedszkole Miłości – Dobry Wybór”.

Zespół ekspertów wyselekcjonował pierwszych 100 placówek wychowawczo-opiekuńczych z regionu mazowieckiego. W oparciu o analizę opinii rodziców oraz internautów do udziału w prestiżowym programie certyfikacji zaproszonych zostało pierwszych 100 przedszkoli.

”Ważna

To niezmiernie ważna inicjatywa. W Polskim internecie brakuje informacji o przedszkolach w Polsce. Rodzice oczekują wiarygodnych informacji o wszystkich przedszkolach, a przede wszystkim o tym czy są bezpieczne i godne zaufania. Certyfikat wydawany przez zespół ekspertów redakcji to najważniejsze źródło informacji. Chrystian Rębowski – redaktor naczelny

Program certyfikacji ruszył 1 lutego 2014 r. Do udziału zaproszone zostaną wybrane placówki wychowawczo-opiekuńcze w Polsce. Pierwsza edycja programu przewiduje zaproszenia dla 3600 przedszkoli.

Dowiedz się więcej o programie