Dowiedz się więcej +48 516 777 516, +48 22 100 66 68 | redakcja@najlepszeprzedszkola.edu.pl

przedszkole w trakcie oceny

Przedszkole nr 4 w Warszawie

Przedszkole nr 4 zlokalizowane jest w Warszawie. To placówka, która tworzymy sytuacje dydaktyczno-wychowawcze sprzyjające wszechstronnemu rozwojowi dzieci. Dzięki temu dzieci mają warunki do podejmowania aktywności twórczej. Ucząc i wychowując nauczyciele uwzględniają potrzeby i oczekiwania dzieci i ich rodziców.

przedszkole w trakcie oceny

Przedszkole nr 3 w Warszawie

Przedszkole nr 3 to przyjazne dziecku miejsce, które swoją działalność koncertuje na dzieciach. Przyjazna atmosfera, nowatorskie i efektywne metody nauczania i wychowania oraz aktywnie działające środowisko to atuty tej placówki. Realizowane programy edukacyjne stymulują rozwój dzieci. Nowoczesna, stale poszerzana baza materiałowa. Przedszkole promuje swoją działalność w środowisku lokalnym. Zachęca i angażuje społeczność lokalną bliższą i dalszą do proponowanych […]

przedszkole w trakcie oceny

Przedszkole nr 2 w Warszawie

Przedszkole nr 2 mieści się w budynku wolnostojącym, jednokondygnacyjnym, kolorowym i nowoczesnym. Posiada: trzy sale dydaktyczne, salę gimnastyczną, gabinety: logopedyczno-psychologiczny, nauczycielski oraz duży ogród z pięknymi okazami drzew, sprzętem do zabaw i gier terenowych. Dzieci mogą bawić się w dwóch dużych piaskownicach.Na terenie ogrodu znajdują się domki służące do przechowywania zabawek, sprzętu sportowego. W przedszkolu są trzy […]

przedszkole w trakcie oceny

Przedszkole nr 1 w Warszawie

Przedszkole nr 1 mieści się w budynku jednopiętrowym, wolnostojącym. To obiekt specjalnie wybudowany w roku 1969 dla potrzeb oświatowych w bliskim sąsiedztwie parku i ogólnodostępnego placu zabaw. Przedszkole sąsiaduje ze Żłobkiem, Szkołą Podstawową Nr 220, Gimnazjum Nr 42 i trzeba innymi przedszkolami.

przedszkole w trakcie oceny

Przedszkole Integracyjne nr 6

Przedszkole powstało w 1991 r. W początkowym etapie działalności edukacja w przedszkolu oparta była na autorskim programie. Od 2000 roku placówka nr 6 jest przedszkolem integracyjnym. Przedszkole realizuje, zatwierdzony przez MEN Program Niepublicznego Przedszkola „Okienko” (DKOS-502-55-05), opierający się na metodyce pedagogiki waldorfskiej i psychologii.

przedszkole w trakcie oceny

Przedszkole Waldorfskie

Przedszkole to placówka społeczna oferująca opiekę nad dziećmi. Idea przedszkola to wspólna odpowiedzialność za tworzenie placówki przez rodziców i nauczycieli. Właścicielem przedszkola jest Towarzystwo Rozwoju Pedagogiki Rudolfa Steinera. Towarzystwo prowadzi również Waldorfską Szkołę Podstawową oraz Społeczne Gimnazjum. To placówka prywatna.

przedszkole w trakcie oceny

Śpiewające Brzdące

Przedszkole prywatne Śpiewające Brzdące mieści się na Bielanach w Warszawie przy samej granicy Puszczy Kampinowskiej. Placówka wychowania wczesnoszkolnego mieści się w budynku wolnostojącym przy ulicy Estrady 75B. Pomieszczenia w przedszkolu spełniają normy Unii Europejskiej oraz posiadają rozwiązania przyjazne osobom niepełnosprawnym.

pdf database mp3 database