Dowiedz się więcej +48 516 777 516, +48 22 100 66 68 | redakcja@najlepszeprzedszkola.edu.pl

przedszkole w trakcie oceny

Przedszkole Integracyjne nr 6

Przedszkole powstało w 1991 r. W początkowym etapie działalności edukacja w przedszkolu oparta była na autorskim programie. Od 2000 roku placówka nr 6 jest przedszkolem integracyjnym. Przedszkole realizuje, zatwierdzony przez MEN Program Niepublicznego Przedszkola „Okienko” (DKOS-502-55-05), opierający się na metodyce pedagogiki waldorfskiej i psychologii.

przedszkole w trakcie oceny

Przedszkole Waldorfskie

Przedszkole to placówka społeczna oferująca opiekę nad dziećmi. Idea przedszkola to wspólna odpowiedzialność za tworzenie placówki przez rodziców i nauczycieli. Właścicielem przedszkola jest Towarzystwo Rozwoju Pedagogiki Rudolfa Steinera. Towarzystwo prowadzi również Waldorfską Szkołę Podstawową oraz Społeczne Gimnazjum. To placówka prywatna.

przedszkole w trakcie oceny

Śpiewające Brzdące

Przedszkole prywatne Śpiewające Brzdące mieści się na Bielanach w Warszawie przy samej granicy Puszczy Kampinowskiej. Placówka wychowania wczesnoszkolnego mieści się w budynku wolnostojącym przy ulicy Estrady 75B. Pomieszczenia w przedszkolu spełniają normy Unii Europejskiej oraz posiadają rozwiązania przyjazne osobom niepełnosprawnym.

przedszkole w trakcie oceny

Przedszkole Mały Europejczyk

Prywatne przedszkole Mały Europejczyk, które mieści się w Warszawie na Bemowie, przy ul. Okrętowej 57/59 Przedszkole powstało z myślą o tych rodzicach, którzy zastanawiają się co zrobić, by ich dziecko było szczęśliwe i mogło się rozwijać.

przedszkole w trakcie oceny

Przedszkole ABC

Przedszkole ABC to placówka, która działa na terenie Wrocławia. Przedszkole jest 6-oddziałowe To placówka niepubliczna (nie punktem przedszkolnym), mieszcząca się w dzielnicy Krzyki we Wrocławiu.

przedszkole w trakcie oceny

Przedszkole Miś Puchatek

Przedszkole i Klubik „Miś Puchatek” przy ulicy złotowskiej w Poznaniu to miejsce które działa od 2009 r. Sprawuje opiekę nad dziećmi. Opieka nad dziećmi trwa nawet 10 godzin. Przedszkole przyjmuje pod opiekę dzieci na różne okresy czasu: tydzień, dzień czy miesiąc.

przedszkole w trakcie oceny

Baby City

Przedszkole prywatne Baby City w Warszawie To grupą pedagogów i psychologów z pasją, dla których praca z dziećmi to przyjemność dzielenia się swoimi zainteresowaniami.  Wśród naszej kadry są też nauczyciele z innych krajów UE, którzy pracują z nami w ramach programu Comenius.

pdf database mp3 database