Dowiedz się więcej +48 516 777 516, +48 22 100 66 68 | redakcja@najlepszeprzedszkola.edu.pl

przedszkole w trakcie oceny

Przedszkole nr 4 w Warszawie

Przedszkole nr 4 zlokalizowane jest w Warszawie. To placówka, która tworzymy sytuacje dydaktyczno-wychowawcze sprzyjające wszechstronnemu rozwojowi dzieci. Dzięki temu dzieci mają warunki do podejmowania aktywności twórczej. Ucząc i wychowując nauczyciele uwzględniają potrzeby i oczekiwania dzieci i ich rodziców.

przedszkole w trakcie oceny

Przedszkole nr 3 w Warszawie

Przedszkole nr 3 to przyjazne dziecku miejsce, które swoją działalność koncertuje na dzieciach. Przyjazna atmosfera, nowatorskie i efektywne metody nauczania i wychowania oraz aktywnie działające środowisko to atuty tej placówki. Realizowane programy edukacyjne stymulują rozwój dzieci. Nowoczesna, stale poszerzana baza materiałowa. Przedszkole promuje swoją działalność w środowisku lokalnym. Zachęca i angażuje społeczność lokalną bliższą i dalszą do proponowanych […]

przedszkole w trakcie oceny

Przedszkole nr 2 w Warszawie

Przedszkole nr 2 mieści się w budynku wolnostojącym, jednokondygnacyjnym, kolorowym i nowoczesnym. Posiada: trzy sale dydaktyczne, salę gimnastyczną, gabinety: logopedyczno-psychologiczny, nauczycielski oraz duży ogród z pięknymi okazami drzew, sprzętem do zabaw i gier terenowych. Dzieci mogą bawić się w dwóch dużych piaskownicach.Na terenie ogrodu znajdują się domki służące do przechowywania zabawek, sprzętu sportowego. W przedszkolu są trzy […]

przedszkole w trakcie oceny

Przedszkole nr 1 w Warszawie

Przedszkole nr 1 mieści się w budynku jednopiętrowym, wolnostojącym. To obiekt specjalnie wybudowany w roku 1969 dla potrzeb oświatowych w bliskim sąsiedztwie parku i ogólnodostępnego placu zabaw. Przedszkole sąsiaduje ze Żłobkiem, Szkołą Podstawową Nr 220, Gimnazjum Nr 42 i trzeba innymi przedszkolami.

przedszkole w trakcie oceny

Przedszkole nr 126 w Warszawie

Państwowe przedszkole numer 126 w Warszawie prowadzone jest przez Miasto Stołeczne Warszawa Nadzór pedagogiczny nad przedszkolem sprawuje Mazowiecki Kurator Oświaty.

przedszkole w trakcie oceny

Przedszkole nr 295 Kraina Bajek

Państwowe przedszkole nr 295 Kraina Bajek w Warszawie to placówka edukacyjna dla małych dzieci Placówka realizuje programy dydaktyczne i edukacyjne dla najmłodszych. Praca dydaktyczna oparta jest o podstawę programową dla przedszkoli – dokument jednakowy dla wszystkich.

przedszkole w trakcie oceny

Przedszkole Integracyjne nr 117 Przyjazna Kraina

Przedszkole integracyjne nr 117 przy ulicy Sieleckiej 26 w Warszawie oferuje dzieciom przestronne i słoneczne sale Każda z nich urządzona jest w innym kolorze: I oddział (maluchy) kolor czerwony, II oddział (krasnale) kolor żółty, III oddział (średniaki) kolor niebieski, IV oddział (starszaki) kolor zielony.

pdf database mp3 database